Pod Lipou, Slovensko, Západné Slovensko, 31.7.2018, Bez stravy
Pod Lipou
Termín:
31.7.2018 – 2.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:62219294
od 44 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tuKategória hotela: ****
Úvod

Moderný nový hotel rezortového typu sa nachádza v rekreačnej oblasti Harmónia pri Modre, v krásnom prírodnom prostredí Malých Karpát, s výbornými klimatickými podmienkami a tradíciou kúpeľného letoviska. Rezort je mimoriadne vhodný pre hostí, ktorí vyhľadávajú relax a športové vyžitie v prírode.

Poloha

40 km od Bratislavy • bezprostredne pri hoteli začínajú cyklo-turistické a turistické trasy do Malých Karpát • 8 km od hotela hrad Červený Kameň

Vybavenie

Reštaurácia Harmónia, letná terasa, salónik Kajuta, lobby bar, denný bar, zimná záhrada, konferenčné priestory, masáže, vonkajší letný bazén a detský bazén, záhrada s lehátkami a tuli vakmi, futbalové / basketbalové ihrisko, 2 tenisové kurty (umelé osvetlenie), ihrisko na beach volleyball, 2 ihriská na petanque, lanový park Jelšovisko, keramicko-umelecký ateliér, detské dizajnové ihrisko Kon-Tiki, vonkajšie ohnisko, jazierko, požičovňa horských bicyklov, požičovňa športových pomôcok, stolný tenis, biliard / el. šípky / spoločenské hry, nestrážené bezplatné parkovisko, bezplatný Wi-Fi internet v celom rezorte, baby-sitting, pranie a žehlenie bielizne, hotelové taxi, sekretárske a informačné služby, ubytovanie so psom, fajčiarske izby.

Vybavenie izieb

Nový štýlový boutique hotel ponúka komfortné ubytovanie v priestranných izbách a v apartmánoch s nadštandardným vybavením. Hotelovým hosťom je k dispozícii:

13 dvojlôžkových izieb COMFORT s dvomi spojenými alebo oddelenými posteľami a možnosťou jednej prístelky, 1 dvojlôžková izba TWIN s dvomi samostatnými spálňami a posteľami, 3 dvojlôžkové izby SIGNATURE ATTIC, podkrovné izby s plošným štandardom 33m2, s dvomi spojenými alebo oddelenými posteľami a možnosťou jednej prístelky, 2 trojlôžkové izby FAMILY s dvomi spálňami s manželskou posteľou, samostatnou posteľou a možnosťou jednej prístelky, 2 apartmány so spálňou s manželskou posteľou a obývacou izbou s pohovkou a možnosťou ďalších dvoch až štyroch prísteliek.

Všetky izby a apartmány disponujú: kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou, sušičom vlasov, rýchlovarnou kanvicou, čajovým a kávovým servisom, doplňovaným denne, SAT-TV s interaktívnym TV systémom, WiFi pripojením internet, samostatným pre každú hotelovú izbu, telefónom, minibarom, trezorom, individuálne ovládateľnou klimatizáciou (jún - september), kúpacím plášťom (len v izbách SIGNATURE ATTIC a v apartmánoch, v ostatných typoch izieb za doplatok), papučami, japonskou prírodnou kozmetikou Keiji.

Detská postieľka na vyžiadanie bezplatne.

Možnosť ubytovania v izbách typu Štandard v depandance **+ v rámci areálu asi 50 m od hotela. V depandance sa nachádza spolu 14 dvojlôžkových izieb, 6 trojlôžkových izieb, 3 trojlôžkové izby s pevnou prístelkou vhodné pre ubytovanie 4 osôb a 1 apartmán. Každá izba disponuje možnosťou 1 prístelky. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, SAT TV, Wi-Fi v spoločných priestoroch. Raňajky sú podávané formou bufetu v hlavnej hotelovej budove (hotel****). V sezónnom období je k dispozícii denný bar so zimnou záhradou a letnou terasou s priamym vstupom do hotelovej záhrady s vonkajším bazénom, lehátkami a tuli vakmi.

Stravovanie

Bohatý raňajkový bufet s kvalitnými slovenskými surovinami a bio produktami, obedy a večere podávané á la carte, formou degustačného viacchodového menu, prípadne wine & food pairing.

Cena zahŕňa

Ubytovanie a stravovanie podľa typu pobytu.

Cena nezahŕňa

miestny poplatok (platba na mieste)

Antistresový pobyt

ÚČASTNÍK DOČASNE NEDOSTUPNÝ - polpenzia, denné využívanie športovísk podľa vlastného výberu na 2 hod., 20% zľava na wellness masáže a športové pomôcky, voľný vstup do vonkajšieho letného bazéna. Pobyt na  minimálne 2 noci.

Romantický pobyt

DVAJA V HARMÓNII - romantický víkend (2 noci) - raňajky servírované v hotelovej izbe, fľaša sektu s jahodami v hotelovej izbe, 1x romantická večera pri sviečkach a la carte, 1x päťchodová degustačná večera CHEF, 1x Čistý relax - celotelová relaxačná olejová masáž s aromaterapiou pre dámu (60 min.), 1x Pohladenie slnka - celotelová relaxačná masáž s lávovými kameňmi pre pána (60 min.), romantická výzdoba izby.

Služby naviac: zľava 50% na prenájom športovísk (futbal, basketball, tenis, beach volleyball, petanque), zľava 20% na wellness masáže a športové pomôcky, voľný vstup do vonkajšieho letného bazénu (jún - september)

Špeciálne pre dámy

CHERCHEZ LA FEMME  dámska jazda de luxe (2 noci) - raňajky, coctail podľa vlastného výberu, 1x päťchodová degustačná večera CHEF, 1x riadená degustácia vín a sektov pre uzavretú skupinu v Kapitánskej kajute, ochutnávka slovenských bio syrov, 1x Sviežosť Karpát - celotelový bylinný peeling, olejová aroma masáž s horúcimi kameňmi, čistenie pleti, masáž tváre alebo chodidiel, ošetrenie pokožky balzamom, bylinkový alebo ovocný čaj (120 min.).

Služby naviac: zľava 50% na prenájom športovísk (futbal, basketball, tenis, beach volleyball, petanque), zľava 20% na wellness masáže a športové pomôcky, voľný vstup do vonkajšieho letného bazénu (jún - september)

Špeciálne pre pánov

VEĽKÝ GATSBY - pánska jazda (1 noc) - raňajky, riadená degustácia koňakov, rumov a cigár pre uzavretú skupinku v salóniku Kajuta, polnočný záhryz - selekcia slovenských šunike a údenín, sušené paradajky, olivy a mini tataráčiky, bezplatné spoločenksé hry, neskorý check-out do 14,00 hod.

Služby naviac: zľava 50% na prenájom športovísk (futbal, basketball, tenis, beach volleyball, petanque), zľava 20% na wellness masáže a športové pomôcky, voľný vstup do vonkajšieho letného bazénu (jún - september)

Aktívny wellness

MAĽUJ ZASA HRNČEKY - polpenzia, 2x kurz výroby keramiky s lektorkou v ateliéri v areáli hotela, vlastný keramický suvenír, 50% zľava na prenájom športovísk, 20% zľava na wellness masáže a športové pomôcky, voľný vstup do vonkajšieho letného bazéna. Pobyt na min. 2 noci.

 

Vinný wellness

IN VINO VERITAS  Malokarpatská vínna cesta (2 noci) - raňajky, 1x päťchodová degustačná večera CHEF, 1x vstup do lanového centra Jelšovisko, 1x okružná jazda po modranských pivniciach s transfermi a degustáciou vín v 3 vinárstvach.

Služby naviac: zľava 50% na prenájom športovísk (futbal, basketball, tenis, beach volleyball, petanque), zľava 20% na wellness masáže a športové pomôcky, voľný vstup do vonkajšieho letného bazénu (jún - september)

Rodinný wellness

SENZAČNÉ PRÁZDNINY - polpenzia, 1x piknik menu v areáli s opekačkou, 1x poldenný výlet na hrad Červený Kameň (špeciálna detská prehliadka spojená s ukážkou sokoliarov), 1x vozenie na koníkoch na 1 hod., 1x vstup do Jelšoviska,, denné využívanie športovísk na 2 hod., 20% zľava na wellness masáže a športové pomôcky, 20% zľava na babysitting, voľný vstup do vonkajšieho letného bazéna. Pobyt na  minimálne 5 nocí.

 

Veľká Noc

SLÁVNOSTI SNEŽIENOK (Veľkonočný pobyt) - ubytovanie s raňajkami, trojchodová servírovaná večera výberom z menu, 1x Jarné dekorácie (tématický kurz zameraný na výrobu veľkonočnej keramiky s lektorkou v ateliéri v areáli hotela, výroba vlastného suveníru), 1x riadená degustácia vín Malokarpatského regiónu s odborným výkladom a ochutnávkou syrov, denné využívanie športoviska podľa vlastného výberu.

Valentinskypobyt

S TEBOU MA BAVÍ SVET (Valentínske rendezvous) - ubytovanie s raňajkami, romantická päťchodová večera pri sviečkach, fľaša sektu s jahodami v hotelovej izbe, klavírne melódie, romantická výzdoba izby a darček pre zaľúbených, kúpací plášť a papučky v hotelovej izbe, neskorý check-out do 14,00 hod., klzisko s osvetlením (v prípade priaznivých poveternostných podmienok).

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK